Autoriaus Archyvai: admin

Užsienio reikalų ministerija informuoja

pagal | 22 kovo, 2020

Užsienio reikalų ministerija informuoja, kad: Daugiau informacijos  → –   Europoje užstrigę keliautojai automobiliais dar gali vykti su keltais: DFDS iš Kylio (Vokietija) į Klaipėdą, Tallink iš Sassnitz (Vokietija) į Rygą ir TT-Line iš Rostoko (Vokietija) bei Travemünde (Vokietija) į Klaipėdą. Taip pat kovo 23 ir 24 dienomis: iš Travemünde įLiepoją su Stena Line. –    Iš Švedijos dar galima išvykti keltais: DFDS (iš Karlshamno į Klaipėdą) ir TT Line (iš Treleborgo į… Skaityti toliau »

Medikams kovai su koronavirusu – kinų geroji patirtis lietuvių kalba

pagal | 22 kovo, 2020

Vilniaus miesto savivaldybės iniciatyva vos per dvi dienas į lietuvių kalbą išverstas COVID-19 prevencijos ir gydymo praktinis vadovas, kuriame pateikiamos Kinijos medicinos darbuotojų kovos su koronavirusu gerosios praktikos. „Mūsų medikai yra pirmoji fronto linija kovoje su koronavirusu. Darome viską, kad kaip įmanoma daugiau ir greičiau galėtume prisidėti prie gydytojų ir jiems padedančio medicinos personalo apsaugojimo –… Skaityti toliau »

Ar pastebėjote?

pagal | 22 kovo, 2020

Ar pastebėjote? Ekspertai nustatė, jog dauguma kasdienių maisto produktų nuo praėjusio rudens Norvegijoje brango. Pvz. liesos grietinės kaina net padvigubėjo, o miltai pabrango 44%! Pabrangimas siejamas su kronos vertės mažėjimu…