Buvęs boksininkas po gulbės atakos patyrė kruviną nokautą

Jørn’as Vibeto (52 m.) iš Porsgrunn tik norėjo vakare atsivėsinti Teineholmen (Holmesund) paplūdimyje (Arendal), kur įprastai ilsisi netoliese turimame poilsio namelyje (hytoje). Išsimaudęs, belipdamas krantan, išgirdo keistą šlamesį…
Atsisukęs vyrukas vos spėjo susivokti, jog į jį visu greičiu lekia gulbė. Po staigaus smūgio Jørn’as neišsilaikė ant kojų. Tačiau vos atsistojęs – patyrė dar vieną ataką. Po antro smūgio, paukštį pavyko sučiupti už kaklo ir sviestelti kiek toliau…
Krantan išlipęs vyras stebėjosi su kokiu staigumu ir jėga buvo užpultas. Nosis buvo sulaužyta, joje žiojėjo atvira žaizda, tad liejosi ir kraujas.
Tačiau, po visko, buvęs boksininkas Jørn’as dar sugebėjo ir juokauti,- “Nosis ir taip nebuvo iš lygiųjų, mat jai tai ne pirmas lūžis…”
Pasirodo gulbių porelė šalia esančioje salelėje susisukę lizdą perina kiaušinius. O agresyvus tenykščio gulbino elgesys buvo pastebėtas jau ir anksčiau. Sargus paukštis vaikosi net valtis.
Istorijos herojus tikisi greitu metu čia pamatyri ir mažų gulbiukų, kurie užaugę nebus tokie agresyvūs,- tačiau dabar paplūdimyje pasigenda perspėjančių ženklų ar bent informacijos paplūdimio Facebook’o puslapyje. Na o už paplūdimio tvarką atsakingos institucijos atstovas Sven Gjeruldsen “Tvedestrandsposten” paaiškino, jog lizdas šiemet buvo pastebėtas tiesiog per vėlai… Taip pat priduria, jog šiuo metu, kai gulbės peri, jų agresyvumas neturėtų stebinti. Tad, pamačius šiuos paukščius, dabar prie jų geriau nesiartinti.
Šaltinis: nrk.no