Įtariamai išgėrusio policininko vairuojamas automobilis atsitrenkė į stulpa

Møre og Romsdal policijos poskyris nagrinėja kelių įvykį, kurį, kaip patvirtinta, sukėlė už vairo sėdėjęs policininkas. Įtariama, jog jis tuo metu buvo neblaivus, tačiau dėl promilių skaičiaus patvirtinimo iš policijos kol kas nėra. Tyrimą dėl promilių tikriausiai apsunkina ir faktas, kad pareigūnas galimai vartojo alkoholį dar ir po įvykio.

Kaip rašoma NRK, automobilyje be pareigūno keliavo ir dar dvi policijos darbuotojos. Tačiau apie autoįvykį nei vienas iš smarkiau nenukentėjusių dalyvių patys pranešti nesiteikė. Tai padarė atsitiktiniai praeiviai. Žinutės, apie į stulpą atsitrenkusį ir nuo kelio nuvirtusį automobilį, pagalbos tarnybos sulaukė apie 9.00 val. ryto.

Veiksmas vyko Sogn og Fjordane, naktį iš praėjusio penktadienio į šeštadienį. Liudininkų pasakojimu, automobilis 30 km/h gyvenamojoje zonoje, siauru keliuku, lėkė dideliu greičiu. O 3-jų kolegų kolektyvas tą naktį šventė netoliese nuo įvykio vietos esančioje hytoje (poilsio namelyje).

Įvykį nagrinėjančio policijos departamento vadovas Arne Johannesse, sako, jog dar aiškinamasi dėl įvykio detalių, tačiau jau dabar suprantama, kad visos trijulės laukia labai nemalonios baudos. Policininkas sulaikytas.

Šaltinis: nrk.no