Penktadienį – pirmasis skrydis iš Vilniaus į Palangą

Penktadienį Lietuvoje po daugiau nei dešimtmečio grįžta vietiniai skrydžiai – aviacijos verslo grupės „Avia Solutions Group“ įmonės pradeda skraidinti iš Vilniaus į Palangą.

Reisai vyks savaitgaliais, pirmasis lėktuvas iš Vilniaus į Palangą kils penktadieniais 18 valandą, o atgal į Vilnių grįš sekmadienio pavakarę.  Skrydžius organizuos bendrovė „Kidy Tour” kartu su orlaivių operatore „Avion Express“.

„Avia Solutions Group“ atstovės Vilmos Vaitiekūnaitės teigimu, skrydžių tarp Palangos ir Vilniaus atnaujinimui įtakos turėjo ir koronaviruso krizė.

„Už šitos krypties atidarymą reikėtų padėkoti pandemijai, nutrauktiems kontraktams ir uždarytoms sienoms, nes be Baltijos šalių, nelabai kur galime skristi. Ta idėja tapo vis rimtesniu ketinimu, kad į Palangą galime suskraidyti, nes infrastruktūra yra. (…) visos kitos kryptys nelabai pasiekiamos ir neaišku, kada jos bus pasiekiamos“, – BNS sakė V. Vaitiekūnaitė.

Reisai vyks vasaros sezono metu, 180 arba 220 vietų „Airbus“ lėktuvais. Pasak V. Vaitiekūnaitės, susidomėjimas šia kryptimi yra, o pirmasis lėktuvas skris beveik pilnas.

Organizatorių teigimu, bilieto kaina į vieną pusę kainuos nuo 45 eurų, skrydis trunka apie 50 minučių.

Lietuvos oro uostų duomenimis, paskutinį kartą lėktuvai iš Vilniaus į Palangą kilo 2006-aisiais, tuomet skraidino dabar jau bankrutavusi skrydžių bendrovė „Flylal“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.